FACEBOOK Rzetelna firma OPINEO

Program partnerski

Drogi Kliencie,

\r\n

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie wartościowy Program Partnerski.

Zasady są bardzo proste, oto one:

\r\n
  \r\n
 1. Przy składaniu każdego zamówienia otrzymujesz Punkty, którymi następnie możesz opłacić dalsze zakupy lub możesz wymienić Punkty na nagrody.

 2. \r\n
 3. Za każdy wydany na zakupy w rod.biz.pl 1 PLN otrzymujesz 1 Punkt.

 4. \r\n
 5. Punkty są ważne przez 12 miesięcy od momentu zamówienia usługi.

 6. \r\n
 7. Punkty obowiązują również przy produktach / usługach objętych Promocją.
 8. \r\n
\r\n

\r\n

\r\n

Kupony Specjalne 10%:

Rabatowe Kupony Specjalne
w wysokości 10% łączą się z Punktami Programu Partnerskiego.
Kupon obowiązuje przez 1 miesiąc lub na zakup 3 produktów / usług.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać taki Kupon?
Oto proste zasady:

\r\n
  \r\n
 1. Napisz pozytywny komentarz (min. 300 znaków) do produktu / usługi, podając swoje imię i nazwisko oraz adres Twojej Strony Internetowej lub nazwę i adres firmy.
  Po opublikowaniu komentarza, napisz wiadomość informującą o komentarzu (z linkiem do strony na której znajduje się komentarz) - a otrzymasz Kupon Specjalny z rabatem 10% na wszystkie usługi!

 2. \r\n
 3. Napisz pozytywny komentarz (min. 300 znaków) do produktu / usługi na portalu społecznościowym Facebook, NK, Google+.
  Po opublikowaniu komentarza, napisz wiadomość informującą o komentarzu (z linkiem do strony na której znajduje się komentarz) - a otrzymasz Kupon Specjalny z rabatem 10% na wszystkie usługi!

  Podziel się informacją o rod.biz.pl ze swoimi znajomymi na Facebooku.
  Jeśli dodatkowo min. 5 Twoich znajomych kliknie „Lubię to” na stronie FB dla rod.biz.pl - otrzymasz dodatkowy Kupon Specjalny z rabatem 10% na wszystkie usługi!

 4. \r\n
 5. Poleć produkty / usługi rod.biz.pl Twojemu znajomemu, przyjacielowi - a otrzymasz Kupon Specjalny z rabatem 10% na wszystkie usługi!

  Kupon zostanie natychmiast przyznany, przy każdym zamówieniu Klienta z Twojego polecenia, który złoży i opłaci zamówienie w sklepie rod.biz.pl na min. kwotę 300,00 zł netto - przez 6 miesięcy od rejestracji Klienta z Twojego polecenia.
 6. \r\n
\r\n

\r\n

\r\n

Specjalne Rabaty Urodzinowe:

Warto przy rejestracji (lub po zalogowaniu: 'Twoje konto' > 'Moje informacje osobiste') podać datę swoich urodzin.
W tym wyjątkowym dla Ciebie dniu otrzymasz Specjalny Rabat Urodzinowy w wysokości 10% na każde zamówienie, przy minimalnej kwocie zamówienia 300 PLN!

\r\n

\r\n

\r\n

Informacje końcowe:

Wszystkie Twoje Specjalne Kupony Rabatowe i Punkty Programu Partnerskiego możesz wykorzystać w szczegółach Zamówienia w Twoim Koszyku!
Stan Specjalnych Kuponów Rabatowych oraz Punktów Partnerskich sprawdzisz zawsze po zalogowaniu się, w 'Twoje Konto' > 'Program Partnerski'.
O przyznaniu Specjalnego Kuponu Rabatowego, po odpowiedniej weryfikacji, zostaniesz poinformowany na adres e-mail podany dla Twojego Konta.