FACEBOOK Rzetelna firma OPINEO

Materiały reklamowe

Identyfikacja Wizualna - kompleksowo albo aktualne potrzeby!

\r\n

Spójny wygląd wszystkich materiałów reklamowych i handlowy to lepszy wizerunek firmy w oczach klienta i potencjalnego - czytelny znak o stabilności firmy. Jedność koncepcji, kolorystyki, występująca w każdym elemencie promującym Państwa firmę, pełni równocześnie funkcję marketingową i informacyjną.

\r\n
\r\n

Jednolita koncepcja wizualna - Identyfikacja Wizualna jest subtelną informacją o stabilności firmy oraz narzędziem marketingowym - to pierwszy krok w reklamowaniu działalności.

\r\n

  • Identyfikacja firmy, marki - pełne materiały reklamowe
  • projekt Wizytówki / Karty biznesowej / Metki / Naklejki / eBanera
  • projekt Ulotki / Plakatu / Teczki / Banera / Standu / Szyldu
  • projekt Katalogu / Folderu (wielokrotność 4 stron)
  • obsługa graficzna - przygotowywanie materiałów reklamowych - opieka godzinowa

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 488 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 488 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 14,64 PLN.


3 969,00 PLNnetto 4 881,87 PLN brutto

Rabat przy większym zamówieniu, przy ilości: 50 szt Rabat: -40%  brutto
Rabat przy większym zamówieniu, przy ilości: 10 szt Rabat: -25%  brutto
Rabat przy większym zamówieniu, przy ilości: 5 szt Rabat: -50%  brutto

Jak powstaje?

\r\n

Pracę na materiałami reklamowymi firmy, marki lub kompleksową identyfikacją wizualną zaczynamy od poznania Państwa profilu działalności, oferowanych usług i produktów oraz oczekiwań i upodobań.

\r\n

Następnie rozpoczynamy pracę nad kolorystyką, desieniami, motywami - w zależności od gamy materiałów jakie mamy wykonać przygotowujemy odpowiedni projekt wliczając specyfikację powielenia oraz przeznaczenie.

Czas wykonania zależy od konkretnego projektu, nie mniej jednak przy szczegółowo sprecyzowanym oczekiwaniom wizytówka lub niewielka ulotka może zostać wykonana nawet w 30-45 minut roboczych.

Projekty materiałów wydruków, m.in. wizytówek, kart biznesowych, metek, zaproszeń, małych naklejek, ulotek, plakatów, teczek, banerów, standów, potykaczy, szyldów, tablic itp. wykonujemy w oparciu o materiały Klienta oraz pozyskane informacje. Dlatego, aby wykonana usługa była zgodna z oczekiwaniami, prosimy o dokładne ich przedstawienie.

Projekty materiałów elektronicznych, m.in. e-kartek, newsleterów, layoutów, szablonów, e-banerów (elektroniczny baner reklamowy, np do reklama na AdWords) itp. wykonujemy w oparciu o materiały i informacje nadesłane przez Klienta. Dlatego, aby wykonana usługa była zgodna z oczekiwaniami, prosimy o dokładne ich przedstawienie.


Identyfikacja wizualna
obejmuje wykonanie materiałów identyfikacyjnych i reklamowych, w tym loga, wizytówki, papieru firmowego, ulotek, teczki, banerów, standów, szyldów oraz schematów graficznych w wymiarze 200 godzin roboczych.

Identyfikacja wizualna to wykonanie materiałów reklamowych, określenie kolorystyki oraz wykonanie schematów poligraficznych, reklam zewnętrznych, wystawienniczych oraz internetowych.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.
Pierwszą propozycję przedstawiamy w ciągu 72 godzin, od momentu skompletowania informacji.

\r\n

 

\r\n

Dostępne formaty plików:
Agencja Reklamy ROD - Strona internetowa EPS - uniwersalny plik wektorowy, do tworzenia dalszych projektów;

Agencja Reklamy ROD - Strona internetowa AI - plik wektorowy Adobe Illustrator;

Agencja Reklamy ROD - Strona internetowa PDF - uniwersalny plik wektorowy;

Agencja Reklamy ROD - Strona internetowa JPG - plik rastrowy, w niskiej rozdzielczości, przeznaczony do zastosowań www.

oraz inne obsługiwane przez pakiet graficzny Adobe.

\r\n


\r\n

 

\r\n

Przykładowe realizacje:

\r\n

\r\n