FACEBOOK Rzetelna firma OPINEO

Copywriting - pisanie tekstów

Słowa budują ludzką wrażliwość oraz świadomość otaczającej nas przestrzeni. Są zaraz po obrazie najważniejszym łącznikiem między naszą potrzebą a checią jej realizacji. To właśnie słowo jest fundamentem sprzedaży i cechą składową produktu.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 PLN.


59,00 PLNnetto 72,57 PLN brutto

Rabat przy większym zamówieniu, przy ilości: 10 szt Rabat: -29,40 PLN  brutto

Jeśli chcemy porozumieć się z kimś we Francji, uczymy się języka francuskiego. Jeśli chcemy zachęcić klienta do skorzystania z naszych produktów, najlepszym sposobem będzie skorzystanie z języka copywritingu.

\r\n

\r\n

Co to jest Copywriting?
Copywriting to mówienie językiem produktu i cech jakie się na niego składają.
Język ten jest odbierany na poziomie podświadomości, dostarczając korzyści, jakie klient pragnie widzieć w danej ofercie. Stosowany przede wszystkim jako zawartość strony, katalogu lub ulotki.

\r\n

\r\n

Co zauważa nasz Klient po wejściu na strone?
Agencja Reklamy ROD - Strona internetowa po pierwsze: oprawa graczna, która jeśli jest wykonana przez profesjonalną firmę zachęca do pozostania na stronie i nawązania kontaktu.
Agencja Reklamy ROD - Strona internetowa po drugie: opisy, które są istotą naszej strony - i tu rodzi się pytanie:
Czy teksty zamieszczone na stronie zachęcaja od współpracy, czy też nie?

\r\n


Nie jest ważne dla naszego przyszłego klienta, jaka jest historia firmy, albo jak długo istnieje jej strona internetowa. Nasz przyszły Klient chce wiedzieć "Jakie odniesie korzyści na współpracy z Nami?" - to jest treść, którą należy wyeksponować!

\r\n


Zdając sobie sprawę, że nie każdy ma czas lub po prostu nie wie co napisać w poszczególnych podstronach proponujemy opracowanie materiałów tekstowych, szczegółową analizę grupy docelowej i opracowanie całej zawartości strony - wszystko, aby Twoja strona od pierwszego momentu w sieci przyciągała Klientów.

\r\n


Dodatkowo opisy zamieszczone na stronie mają wpływ na pozycje Twojej strony w wyszukiwarkach! Im więcej zawiera pozycjonowanych słów, tym łatwiej znaleźć ją w Internecie.

\r\n

\r\n

1 strona przeliczeniowa 1800 znaków