zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Agencja reklamowa ROD - Kompleksowa agencja reklamy

Oferujemy kompleksowe usługi reklamowe. Nasza agencja reklamowa dzięki licznie zrealizowanym, przeróżnym projektom, które mieliśmy możliwość wykonać dla naszych Klientów wzbogaciła swoje doświadczenie i co istotniejsze: wspomogła działania marketingowe i reklamowe firm. Wykonywaliśmy prace ściśle związane z prezentowaną ofertą oraz mnogie nietypowe realizacje jak oryginalne gadżety plastic w kształcie gryfa z nadrukiem pełnokolorowym, trzywymiarowe etykiety, czy nowatorskie portale społecznościowe / zakupowe.

Dbając o wspólne dobro, stale rozwijamy naszą ofertę, proponując Klientom coraz nowsze rozwiązania. Wysoka jakość usług, profesjonalne podejście oraz satysfakcja Klientów to najważniejsze wartości. Podsumowując, wszystko co robimy, można ująć w prostych słowach: Skuteczna Reklama, przy zachowaniu zasady oferowania najbardziej optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb i możliwości Klienta.Zachęcamy do przejrzenia oferty i kontaktu z nami - Sprawdź Nas.Kontakt agencja reklamowa ROD - Lublin, Warszawa, Łódź, Kraków
ROD
Agencja Reklamy


Siedziba: 20-701 Lublin,
ul. Nałęczowska 25
NIP: 7141981794
REGON: 431748785


Kontakt telefoniczny:
tel: (+48) 698 00 00 91
tel: (+48) 81 311 50 27


Zapytanie ofertowe:  biuro@rod.biz.pl
Współpraca agencji:  biuro@rod.biz.pl
Obsługa techniczna:  pomoc@rod.biz.pl
Telefoniczna Obsługa Klienta: 10-16 Poniedziałek - Piątek
Elektroniczna Obsługa Klienta: 24 / 7 / 365Powrót do góry