zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Strony, serwisy www

Przestrzeń internetowa to nowoczesna platforma kształtowania i rozwoju biznesu. To właśnie dzięki sile oddziaływania sieci www przedsiębiorstwa zwiększają się wielokrotnie, przekraczając granice regionalne i krajowe. Posiadając dobrą stronę wzmacniasz swoją konkurencyjność, podkreślasz wartości i wyjątkowość swojej firmy, dzięki czemu jeszcze wydajniej i na większą skalę możesz pozyskiwać nowych klientów.

Dlaczego warto inwestować w stronę internetową?
Ponieważ poprzez stronę internetową najszybciej informujemy i pozyskujemy Klientów, nie ogranicza już nas lokalizacja oraz mamy możliwość obustronnej komunikacji i dokonywania transakcji.

Projektowanie sklepów internetowych

Coraz więcej transakcji dokonywanych jest za pomocą Internetu – biznes minimalizuje swoją przestrzeń na rzecz szybkości i konkurencyjności, jaką dostarcza prowadzenie sklepu www. Będąc w sieci, łatwiej jest wyłowić właściwe ławice konsumentów.

E-Sklep to wygodna dystrybucja, szeroki zasięg i obniżenie kosztów własnych. Dlatego ciszy się takim zainteresowaniem wśród Klientów – wystarczy kilka „kliknięć”.

Czym jest sklep internetowy / Serwis e-commerce?
Jest to serwis sprzedaży oparty na zautomatyzowanej platformie, z wbudowanym panelem zarządzania, przygotowanym indywidualnie pod Twoją sprzedaż.

Aukcje internetowe i obsługa stron www

Jeśli jesteś właścicielem strony lub sklepu internetowego oraz nie masz wystarczającej ilości czasu lub umiejętności na bieżące aktualizowanie, modernizację, czy naprawy swoich serwisów? Jednak wiesz, że wizerunek jaki prezentujesz w internecie jest informacją dla Twoich Klientów!

Naszym obecnym i przyszłym Klientom oferujemy usługi związane z kompleksową obsługą usług internetowych, czyli stron, serwisów, sklepów, portali www, profili społecznościowych, aukcji internetowych oraz innych aplikacji on-line.

Przez obsługę usług internetowych rozumiemy ich prowadzenie, aktualizacje, modyfikacje, naprawy, projektowanie lub audyt IA / UI / UX, audyt SEO witryn internetowych, projektowanie graficzne oraz zapewnienie pomocy do usług www.

Projektowanie graficzne

Agencja powstała, aby tworzyć reklamy – podstawowy etap w każdym typie reklamy, to projekt graficzny. Materiały reklamowe produktów i usług dla dobrej ich sprzedaży wymagają czytelnego, wzbudzającego pożądane odczucia i spójnego wyglądu wszystkich materiałów reklamowych, handlowy działalności. Profesjonalnie przygotowana oprawa graficzna to lepszy wizerunek firmy w oczach Klientów, tych obecnych, jak i przyszłych – czytelny znak o stabilności Twojej firmy

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem graficznym wszelkich materiałów reklamowych, handlowych, personalnych, w tym m.in. projekt logo, wizytówki, karty biznesowej, papieru firmowego, notesu, teczki, ulotek, plakatów, katalogów, folderów, banerów, roll upów, tablic, ścianek wystawienniczych, nadruków na gadżetach, czy wzorów pieczątek oraz kompleksowych identyfikacji wizualnej.


Powrót do góry