zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Roll Up Ekonomiczny

Reklama w systemie Roll Up jest bardzo wygodnym sposobem na pokazanie swojej działalności, szczególnie przydatna na różnego rodzaju targach. Roll Up umożliwia szybkie składanie i rozkładanie reklamy. Dzięki wymianie wydruku w kasecie staje się bardzo uniwersalną reklamą.

Dajemy Państwu do wyboru następujące rodzaje roll up-ów: ekonomiczny, klasyczny, exlusive, podwójny oraz z gwarancją 10-letnią.

Wybierz rozmiar
Nakład
Cena netto/brutto
Zamów
Roll up Ekonomiczny, 850x2000mm, 4+0,... Roll up Ekonomiczny, 850x2000mm

Roll up jest bardzo dobrym narzędziem reklamowym. Jest to prosta, ale jednocześnie atrakcyjna forma przekazywania informacji, która przyciąga uwagę. Cały system opiera się na banerze oraz stojaku, na którym zostaje on umieszczony - można go składać oraz stosować wymienne wydruki. Reklama ta może być swobodnie przemieszczana w różne miejsca, dzięki czemu jest ona chętnie wykorzystywana na różnorodnych konferencjach lub targach. Roll up może posłużyć podczas wyjazdów lub stać się stałą reklamą umieszczoną w budynku Twojej firmy. Dzięki niemu klienci z pewnością Cię zauważą! W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości roll upy wykonywane z wytrzymałych materiałów. Możesz umieścić na nich swój indywidualny projekt oraz wszystkie istotne informacje dotyczące firmy. Proponujemy 4 rodzaje tego typu reklam, czyli roll up ekonomiczny, classic, exclusive, podwójny oraz z 10-letnią gwarancją.Makiety do pobrania Akceptowalne formaty plików: AI, EPS, PDFZalecane przygotowanie pliku Format: PDFRozdzielczość: 300 DPIZnaczniki: BrakPaleta kolorów: CMYK

Learn More
lf0lVHQ.png lf0lVHQ.png lf0lVHQ.png lf0lVHQ.png
<<< Taśma samoprzylepna
Banner >>>

Powrót do góry